Preskočiť na obsah

OZNAM 15.3.2021

Zverejnené 15.3.2021.

Vážení občania,

oznamujeme vám, že na základe usmernenia a odporúčania RÚVZ v Bardejove a v súvislosti so zhoršujúcou sa situáciou ochorenia COVID 19 sa v sobotu 20.03.2021 nebude na obecnom úrade  testovať.

Prosím vás, aby ste sa aj naďalej chránili a boli zodpovední nielen voči sebe, ale aj voči svojim blízkym. Dodržujte všetky odporúčania: noste rúško, dodržujte odstupy, používajte dezinfekciu na ruky, často vetrajte priestory a obmedzte stretávanie s inými ľuďmi aj v exteriéri, Osoby s pozitívnym výsledkom vyšetrenia musia kontaktovať svojho lekára a musia zostať v domácej izolácii, ostatní členovia spoločnej domácnosti ostávajú v KARANTÉNE minimálne 14 dní.

Z dôvodu sprísnených opatrení na zamedzenie šírenia ochorenia COVID-19, bude obecný úrad od pondelka 15.3.2021 pre verejnosť zatvorený. Zamestnanci obecného úradu budú pracovať v obmedzenom režime. Preto vás žiadame , aby ste na kontakt s obecným úradom využívali telefonickú alebo e-mailovú komunikáciu a osobný kontakt na obecnom úrade využili len v neodkladnej a súrnej záležitosti. Kontakty na komunikáciu s obecným úradom sú zverejnené na web stránke obce (beloveza.com )

Ďakujeme za vaše pochopenie a vzájomnú ohľaduplnosť.
Jozef Kostura, starosta obce

e-mail: beloveza@gmail.com

Tel. kontakt:

starosta: 0905 549 050

sekretariát: 0911 344 283